Duben 2010

Mám seznam věcí, které nikdy neudělám. A přesto...se ten seznam pořád krátí a krátí

14. dubna 2010 v 14:21 | Lucievandijk
čau lidi...od neděle jsem tu nebyla...prostě mě to tu už nebaví, takže...KONEC...mám seznam věcí, který nikdy neudělám...a přesto se ten seznam pořád krátí a krátí...mám vás všechny moc ráda, ale prostě nechci být vázaná na internet a na blog jako doteď. Když půjdu na počítač, chci jít buď na mail a na facebook nebo na Metin. dnes to ve škole bylo bezva. Zpívali sme různý písničky a prostě už vím, že se bez blogu v pohodě obejdu. Včera jsem byla celý odpoledne na koních. Bez počítače. Zítra jedu zase a je to super. A blog k životu vůbec nepotřebuju. Je mi to líto, že už sem nebudu chodit, ale na co jenom přidávat články a číst nudný reklamní komenty. Těch mých pár posledních Affs sem si fakt oblíbila, chci jenom abyste věděli, že vás mám moc ráda, a nezapomenu na vás. Ale prostě jsou na světě i lidi, který neznám jenom s pomocí blogu, ale se kterýma se vídám ve škole, kteří jsou moji kamarádi, nebo rodina. A těm se musím věnovat víc, než blogu. Takže...se mějte...nevím, jestli ještě někdy něco přidám. Možná aj jo, možná někdy přidám článek, kde napíšu jak se mi daří nebo podobně. Ale ta doba přidávání hodně článků a častýho obíhání je pryč. miluju wás* pááááááá:))


[EDIT 1.5.2010] týjo ono už je prvního květa...první máj...hrozně rychle to letí, už sem tady nebyla něco přes 3 týdny...popravdě, blog mi vůbec nechybí...můžu si dělat co chci, předtím sem měla jenom starost: hlavně stihnout přidat články...ale stejně mě to sem láká, chodim se koukat na svůj blog i blogy Affs...ale nepřidávám, to už nexD jink všechno ostatní taky fajn:D škola je fajn, známky mám celkem pod kontrolou, jezdím na koně, chodim do flétny...včera sme byli ze školou celej den na stadionu...venku, na tom slunku, pařilo to tam hrozně...ale jinak fajn, prostě...byla tam celá základka, náš gympl, další dvě školy...byli tam policajti, předváděli nám různý cviky, vrtulník tam přistál, pak tam byli i koně, na kterých policajti ze Zlína jezdili (jízdní policie nebo tak ňák) a taky výcvik psů...odpoledne sem byla přes dvě hodiny ve flétně...hráli sme různý noty, na koncert a tak...bude nás to tam hrát 5...vážně, už se těšim:) no to je asi vše...já jenom abyste věděli že žiju:D pá:)

11.4.2010

11. dubna 2010 v 8:41 | Lucievandijk
lucievandijk
čaw lidi:D jak se máte? já celkem fajn:D přidala sem nějaký články a půjdu na Metina:D včera tam se mnou chtěl chodit jeden kluk, dal mi 6 kamenů a pak se se mnou rozvedlxDD ale aspoň že mám ty kameny žejoxDD dnes budu celej den asi doma:D učit se mi nechce:D no nic...mějte se..páško:)
Katy Perry 2.7

11. dubna 2010 v 8:38 | Lucievandijk

Pink at Malibu beach apr2010

11. dubna 2010 v 8:14 | Lucievandijk
small rs67010432003725 Pink at Malibu beach apr2010 small rs50709132003725 Pink at Malibu beach apr2010 small rs32581432003725 Pink at Malibu beach apr2010


Citáty 4.4

11. dubna 2010 v 8:13 | Lucievandijk
Bez snů a ideálů nelze být člověkem.

Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.

Sny nás pozvedají z pozemského každodenního života. Obohacují naši budoucnost o nové možnosti.

Člověk, který sní, je jako člověk, který drží hladovku. Stravuje svou vlastní podstatu.

Drž se pevně svých snů, protože beze snů je život jako ptáček s polámanými křídly, který nemůže létat.

citáty 4.3

11. dubna 2010 v 8:12 | Lucievandijk
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst.

Buď zemi andělem, ona ti bude rájem.

Svět je zrcadlo. Mračte se do něho a bude se na vás také mračit, zasmějte se a bude vám veselým a laskavým společníkem.

Člověk ještě není dost dokonalý ani dost slušný, aby měl právo žít na něčem tak krásném, jako je země.

Lidé si vymysleli pro všechno na světě názvy, aby mohli alespoň něco na světě změnit.


Moje (vyrostlé) příšerky (taky nezapoměň nakrmit!):